تماس با ما     درباره ما

چهار شنبه - 1398/4/26
نسخه چاپی
امکان اسکان ۷۰۰ هزار زائر ایرانی اربعین در منازل مردم عراق
کمیته «لواء الخدمه الحسینی» بازوی عراقی ستاد بازسازی عتبات است
« خبر اطلاع رسانی »             1398/3/26 *** 20:38:32             تعداد بازدید: 46
مسئول طرح لواء الخدمه الحسینی با بیان اینکه این کمیته مردمی بازوی عراقی ستاد بازسازی عتبات ایران است، از آمادگی برای اسکان ۷۰۰ هزار زائران ایرانی در منازل مردم عراق در اربعین حسینی خبر داد
  

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حجت‌الاسلام سید حمید حسینی در جلسه هم‌اندیشی کمیته اسکان، تغذیه و جذب نذورات مردمی اربعین حسینی که پیش از ظهر امروز در محل شهرداری تهران برگزار شد، گفت: مردم عراق برای اسکان زائران ایرانی در اربعین حسینی از هم‌اینک آمادگی کامل دارند.

وی افزود: از چند سال گذشته طرح لوای الخدمه الحسینیه در عراق آغاز به کار کرده است که در این طرح بیش از ۶۰۰ هزار نفر از زائران در خانه‌های مردم مهمان‌دوست عراق در شهرهای کربلا، نجف و کاظمین ساکن شدند.

مسئول طرح لوای الخدمه الحسینیه، اسکان زائران ایرانی در منازل مردم عراقی را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: به‌منظور اجرای این طرح افرادی برای هدایت زائران ایرانی در نظر گرفته شده‌اند که اجرای آن موجب مودت و دوستی بیشتر میان دو ملت ایران و عراق خواهد شد.

وی یادآور شد: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته، افزون بر برپایی و پذیرایی از زائران ایرانی در موکب‌های عزاداری، خانه‌های مردم عراقی برای اسکان زائران در این کشور فراهم‌شده است.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها