تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
سالروز تخریب بقیع
اگر غفلت کنیم حادثه بقیع تکرار خواهد شد .
« خبر متن »             1398/3/21 *** 0:33:4             تعداد بازدید: 85

اگر غفلت کنیم حادثه بقیع تکرار خواهد شد .

8 شوال 1344 قمری . روزی که حرم ائمه بقیع (ع) بدست وهابیون ملحد و کافر تخریب شد . سالروز این واقعه غمبار و اهانت بی شرمانه به ساحت مقدس  اهل بیت علیهم السلام تسلیت باد .
توجه داشته باشیم که اگر حواسمان نباشد و کمی غفلت بورزیم ، خدای ناکرده همین سرنوشت برای سایر حرمها و بقاع متبرک تکرار خواهد شد .
مگر حرم حضرت سیدالشهدا (ع) چندین بار تخریب نشد ؟ مگر بر قبر مطهر امام حسین (ع) توسط متوکل عباسی پس از انهدام کامل ،آب بسته نشد تا اثری از آن باقی نماند ؟ مگر حرم امامین عسکریین (ع) در سامرا ، در سالهای 1382 و 1384 دوبار توسط داعشیان به توپ و خمپاره بسته نشد ؟ و تمامی گنبد و گلدسته ها کاملا تخریب نگردید ؟
مگر داعش نگفته بود که تمامی حرمها را تخریب خواهد کرد ؟ مگربه حرم مطهر حضرت زینب (س)و حضرت رقیه (س)و آرامگاه میثم تمار حمله نکردند ؟ و اگر ....واگر ، ایثار و شجاعت مردانه ی دلاور مردان الهی و مدافعان حرم نبود آثاری از این بقاع متبرک هم باقی نمی ماند . داعشیان کافر حتی گفته بودند که حرم حضرت رسول "تان" را هم با خاک یکسان می کنیم !!.
پس بیدار و هشیار باشیم و با یاری همه ی خادمین ، در حفاظت و توسعه حرمهای اهل بیت علیهم السلام نگذاریم این "قطعات بهشتی "آسیب ببینند .
تاما و همه شیفتگان آل الله  با زیارت ائمه در این بیوت الهی، خود را هرچه بیشتر و بهتر به خداوند متعال نزدیک و نزدیکتر کنیم و از این انوار مقدس برای سیر الی الله بهره وافر کسب نماییم .
                                                                                          ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج

                                                          

                                             

                                                                                                                                                                                   


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها