تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
تقدیر از مسئولین مسجد حضرت حجت (عج) عظیمیه
از امام جماعت و نماینده مسجد و مسئولین موکب این مسجد به منظور یاری رساندن به سلزدگان تقدیر و تشکر به عمل آمد .
« خبر فعالیت ها »             1398/2/30 *** 16:11:35             تعداد بازدید: 126

در جریان سیل امسال نیز مثل همیشه ، مردم مسلمان و متعهد کشورمان حماسه آفریدند  و با تلاشی وصف ناپذیر به یاری آسیب دیدگان از حادثه سیل شتافتند . در این صحنه ، مردم دلسوز و انقلابی استان البرز در سطح کشور، رتبه اول کمکهای مالی، با ارزش یکصد و سی و هفت میلیارد تومانی (137 میلیارد تومان ) را به خود اختصاص داده و بار دیگر نشان دادند همواره در کنار رهبر معزز و مردم بزرگوار ایران ، بصورت فعال قرار دارند .

 مساجد نیزکه همواره یکی از مهمترین پایه های اساسی در جهت کمک رسانی به مردم هستند،  این بار هم جهادگونه یاور آسیب دیدگان ازسیل در تمامی استانها بودند.

 

مسجد جامع حضرت حجت (عج)  در منطقه شهرک رسالت ( عظیمیه کرج) در این مورد تلاشی مضاعف و بسیار چشمگیر داشت .در مدت 16 روز ضمن جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی ، بطور روزانه این اقلام را که شامل فرش- پتو - البسه انواع لوازم خانگی - مواد خوراکی مواد شوینده و مانند آن بود را با هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج به این ستاد تحویل می نمودند و خادمین ستاد نیز پس از بسته بندی ، آنها را به مناطق سیل زده ارسال می کردند .

 

 

 

 

در تاریخ 98/2/26 حاج آقا خیر خواهان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج  به اتفاق  جانشین کارگروه امور مساجدوحاج آقا تراب زاده مسئول منطقه یک مساجد و آقای مرتضی زنگنه از اعضای کارگروه مساجد  این ستاد، در مسجد فوق حاضر شدند و پس از اقامه نماز جماعت ، ابتدا حجت الاسلام مهدی موسوی امام جماعت محترم این مسجد و سپس رئیس ستاد بازسازی کرج در سخنانی کوتاه در مورد یاری رساندن به سیلزدگان سخنانی ایراد نمودند . سپس با حضور تمامی نمازگزاران عزیز ، از امام جماعت محترم این مسجد نماینده مسجدجامع حضرت حجت (عج) در ستاد بازسازی کرج و اعضای فعال موکب اهل بیت (ع) به خاطر کوشش وتلاش وصف ناپذیر آنان ، ضمن اهدای لوح تقدیراز این عزیزان تشکر و قدردانی به عمل آمد وتوفیق روز افزون آنان را از درگاه خداوند متعال خواستار شدند  .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها